Hakkımızda

MER-GRUP; otomotiv, sigorta, turizm, tarım, otelcilik, eğitim kurumları, jeotermal ve enerji gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren, uluslararası alanlarda da lider olmak vizyonuyla; saygın projeler ve hizmetler üretmeyi hedefleyen şirketler grubudur. Faaliyet gösterdiği alanlarda her türlü ön yargıdan uzak, mesleki ahlâk ve disiplinden asla ödün vermeyen, çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojilerini en üst düzeyde kullanmayı başlıca misyonu olarak tanımlayan MER-GRUP; Türkiye’nin en gözde ve prestijli tatil bölgesi Dikili’nin Hayıtlı Koyu’nda MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SAĞLIK MERKEZİ projesini hayata geçirmenin gururunu taşımaktadır.
Logo3-01 (1)

Hayıtlı Koyu

Hayıtlı Koyu, Ege’nin jeotermal açısından en zengin bölgesi olan bir mevkiidedir. Dikili’ye 13 km. İzmir merkeze 120 km., Çandarlı merkeze 18 km., Bergama’ya 29 km.’dir. Deniz yolu olarak İzmir’e 66 mil, İstanbul’a 288 mil, Midilli’ye 16 mil mesafededir.
Logo3-01 (1)

Merada Termal

Koyumuzdaki termal suyu, litrede 3 gram üzerinde mineral içermektedir. Asırlık zeytin ağaçlarının sarmaladığı yamaçların gölgesinde Hayıtlı kaplıcalarının şifalı suları sizlere sağlık sunmaktadır. İzmir'in henüz keşfedilmemiş yerinde, doğa ile iç içe doğal güzellikleri ve imkanlarıyla sağlıklı, güvenli bir tatil anlayışı sunan Merada Termal Tatil Köyü & Sağlık Merkezi sizleri bekliyor...

Tanıtım Videosu