Ön Rezervasyon

Geliş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Kişisel Bilgiler
Ad

Soyad

Doğum Yeri
Doğum Tarihi

Uyruk

Meslek
Adres
Kimlik Bilgileri
İletişim Bilgileri
Araç Bilgileri
Covid-19 Tedbirleri
Acil Durumlarda Ulaşılacak Tel. No.
14gün içinde seyahat ettiğiniz noktalar
Bilgilendirme
• Giriş saati 14:00, ayrılış saati 12.00 dir.
• Odalarda bırakılan nakit para, mücevherat, cep telefonu gibi kişisel eşyalardan otel idaresi sorumlu değildir. Emanet kasalar ücretsiz olarak misafirlerimiz için tahsis edilmiştir.
• Adıma düzenlenen işbu hesap dökümünün bildirilen kurum yada şahıs tarafından ödenmemesi halinde talabenizde derhal ödeyeceğimizi kabul ve beyan ederim.
• Tüm odalarmızda ve kapalı alanlarda sigara içmek yasaktır.

Yukarıda vermiş olduğum bilgilerin doğru olduğunu onaylıyorum. İşletmenin termal tarayıcılar veya ateş ölçerle vücut sıcaklığımın ölçülmesine izin veriyorum. Ölçüm sonuçlarından çıkacak sonuçlara göre İşletmedeki diğer misafirlerin ve personelin sağlığını riske atmamak için uygulanacak işletme talimatlara uymayı kabul ve taahhüt ediyorum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 5. Maddesinin f bendi uyarınca Covid-19 süreci boyunca kişisel verileriniz yetkili mercilerle paylaşılmaktadır. konaklama sürecim veya sonrasında virüsün bulaşması da dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan dolayı işletmenin hukuki olarak bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.
Yukarıdaki vermiş olduğum bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu onaylıyorum.
Dikili Merada Otelin kurallarını, Covid-19 tedbirlerini ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu bildirgesini okudum, kabul ediyorum.